sosyofobi.com

Twitter

Bilgi

Bu içerik müzik tarafından 21 Şub 2012 tarihinde girilmiştir.

Vurun Halil Sezai’ ye !

  Son zamanların modası, ile dalga geçmek. “Sabri” üzerine söyleyecek sözü kalmayan sosyal medyamızın duayenleri şimdi de sırf popüler olana karşı olmak için kendilerine hedef olarak ’ yi seçti. Fakat girişilen bu eylem öyle bir hal aldı ki artık “dalga geçmek” popüler hale geldi. Eğer bu adam bu kadar tanınmasa dolayısıyla şarkıları da bu kadar bilinmese aynı duayenlerimiz, yani “aaaay ayaayya  isyeaaannn” diyerek espri yaptığını sananların alayı -Abi süper bi adam var, manyak amk kimse bilmez, adam hissederek okuyor diyerek marjinal yaşamlarında keyif alacak bir nokta daha bulacaklardı. Sikindirik farklılığınıza, genel geçer eleştirel tavrınıza, rüzgara göre yön değiştiren dünya görüşlerinize sokayım. Zaten bu tavrın ardında müziğinin beğenilmemesi falan değil bariz kıskançlık var. Adam bi şeyler üretmiş, çalmış söylemiş. Sana ne oluyor lan dallama, dinlemezsin olur biter. Sanki evinde koca gün Viyana Filarmoni Orkestrası çalıyor da yan komşu yüksek sesle Halil Sezai dinleyince ambiyansın bozulmuş triplerine girip laf sokacam diye birbirini tekrarlayan boş muhabbetler yapıyorsun. Bana adamla ilgili yapacağın 4. espriyi söylesene. Bi de unutmadan belirteyim hani Halil Sezai’ yi beğenmediğini cümle aleme duyurma çabası içine giriyorsun ve bunu o 3 espri ile süslüyorsun ya işte o zaman buradan çok entellektüel görünüyorsun aferin koçuma.

11 Yorum

 1. İsim İsim: Gerekli
  21 Şubat 2012

  Haklısın lan

 2. siktir kalk lan yerimden
  22 Şubat 2012

  ben de aynı şeyleri düşünüyorum ama sonra siktir et lan bana mı kaldı geri zekalıların davası bırak marjinal takılıyor sansınlar kendilerini diyorum

 3. İsim
  23 Şubat 2012

  Adam Halil Sezai’nin ta kendisi beyler

 4. İsim
  03 Mart 2012

  Ya tamam ben de sevmiyorum adam resmen anırıyo da yani popüler olmasa biçok kişi adam süper dicekti. Birini kıskanmak da lazım diil kötü yapıyorsa söylersin ama bu resmen marjinal oliim çabası.

 5. LeningradOwner
  12 Mart 2012

  çok kral adamsın kimsin bilmiyorum ama daha fazlasını hak ediyorsun.

 6. abnana
  31 Aralık 2012

  bildiğin eşşek gibi anırmaktan başka bişey yaptığın yok lan

 7. ambyty
  04 Ocak 2013

  vurun halil sezaiye derken? amacın nedir? açık konuş lütfen

 8. hsezai
  08 Ocak 2013

  arkadaşlar ben halil sezai. nasıl anlatsam neresinden başlasam bilmiyorum ama içimdeki müzik tutkusu, duygularımı aktarabildiğim kadarıyla yansıttım insanlara. kiminiz buna anırma dedi kiminiz başka başka dalga geçti. sevenler de oldu sevmeyenler de. geçti gitti hepsi. bakarsınız yine çıkar, boşaltırım zihnimi. vurmaya devam edin en azından sesiniz bir şeylere karşı çıkıyor. buna alışmak ta iyidir. hoşçakalın.

  • ambyty
   08 Ocak 2013

   hacı gerçekten senmisin bilmiyom da şarkıcılığı miktiret sen oyunculuğa devam et. orçun karakterini harbiden hakkını vererek yapiyon. seninle selehattine hastayım hacı :D

   • yeni rakı
    08 Ocak 2013

    bence hiçbirinde alf’ teki performansını yakalayamadı usta

    • ambyty
     10 Ocak 2013

     pardon ya ben I.T. ile karıştırdım arkadaşı